Designový nábytek a doplňky v retro a rustikálním stylu
0 ks produktů za 0  Kč
k pokladně

Platba

Způsoby platby

 

1) Dobírkou při doručení - PPL

Vaši objednávku můžete zaplatit až při doručení. Poštovné je v takovém případě navýšeno o poplatek za dobírku. Dobírku lze uhradit hotově nebo platební kartou. Všichni řidiči PPL jsou vybaveni mobilním platebním terminálem.

U zboží, které je vyráběno zakázkově a patří do vyšší cenové kategorie, nelze zvolit platbu dobírkou. 

2) Bankovním převodem

Číslo našeho účtu je 1342959013/3030, vedený u Air Bank a.s.. Variabilní symbol odpovídá číslu vaší objednávky. Objednávka bude odeslána po obdržení platby, proto doporučujeme převod uskutečnit ihned po objednání zboží, abychom vám ji mohli co nejdřív odeslat. V případě, že objednáte zboží, které je vyráběno zakázkově, bude doba dodání dle informací u produktu.

3) Go Pay - Online platební kartou

Svou objednávku můžete zaplatit kartou online. Při dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu, kde platbu uskutečníte. Výhodou platby online je okamžitý převod zaplacené částky na náš účet. 

 

Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb), pokud si objednávku zaslanou na dobírku nevyzvednete, vyhrazujeme si právo požadovat po vás částku na pokrytí nákladů pro zaslání a manipulační poplatek ve výši 300 Kč.