Designový nábytek a doplňky v retro a rustikálním stylu
0 ks produktů za 0  Kč
k pokladně

O nás

Internetový obchod Stará Krása

Před vznikem oficiálního internetového obchodu www.starakrasa.cz stál dlouholetý prodej a specializovaná výroba pouze pro zahraniční klientelu. Díky vzrůstající poptávce na tuzemském trhu vznikl v roce 2014 e-shop pro Českou Republiku. Následující rok 2015 byl založen výdejní sklad ve Vojkovicích u Prahy. V tentýž rok jsme vedle našeho výdejního skladu vybudovali neoficiální a netradiční showroom, kde lze vidět postup výroby, použité materiály nebo hotové výrobky. 

Naše specializace? 

Stará Krása se specializuje na výrobky ve stylu Retro, Industrial, Vintage, Provance a na všechny příbuzné styly, které navozují příjemnou nostalgii ve Vašich domovech. Hlavní surovinou pro naší výrobu je masivní dřevo, převážně dub, buk, severská borovice a ořech.

Co je u nás jinak? 

Důvod, proč je náš obchod odlišný, je velmi jednoduchý a přesto velmi výrazný. Až 90% našeho sortimentu je ruční výroba z České Republiky, zbylých 10% tvoří výrobky s částečnou ruční výrobou z Anglie, Francie, Německa a Rakouska.

Co u nás tedy lze zakoupit? 

V podstatě cokoliv, pokud se to nějakým způsobem týká již zmiňovaných stylů. Snažíme se zákazníkům nabídnout jiné a kvalitnější výrobky než ty, na které jsou zvyklí. Výhodou je naše vlastní výroba, kde můžeme realizovat představy klienta. Zakoupíte tedy u nás jak klasické výrobky, tak luxusní zakázkovou výrobu nebo originální vintage kousky z celého světa.

Kdo je naším zákazníkem? 

Naše zákazníky tvoří lidé, kteří chtějí svůj domov propojit s přírodou, nostalgií a romantikou. 

 A závěrem...

Naše práce je naším koníčkem. Do našeho podnikání dáváme veškerý čas a doufáme, že budeme schopni veškerou pozitivní energii přesunout prostřednictvím našich výrobků k Vám. 
Naše kroky můžete také sledovat na našem Facebooku, YouTube, Pinterest, Osobní Galerii atd…
Děkujeme za Vaší přízeň a podporu.
Vaše Stará Krása