Designový nábytek a doplňky v retro a rustikálním stylu
0 ks produktů za 0  Kč
k pokladně

Industriální barová židle

Naše cena:

4 820 Kč (s DPH)
3 983 Kč ( bez DPH)


Dostupnost: Skladem
Objednací číslo: k858
Toto zboží lze zaslat na dobírku
  • Osobní odběr
  • Možnost zaslání dopravcem
  • Dobový originál
  • Ruční výroba
  • Nové
  • Restaurované

Více o produktu

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Industriální kovová barová židle

Parádní barová židle v klasickém tvaru s bukovým sedákem. Velmi pevné a kvalitní zpracování zaručuje dlouhou životnost a možnost využití i pro komerční účely. Surové železo je povrchově ošetřeno bezbarvým matným lakem. Každá židlička má také speciální nastavitelné tvrzené plastové zátky které chrání vaší podlahu.

Rozměr na zakázku: V našem obchodě prodáváme 90% výrobků naší vlastní produkce. Díky tomu jsme schopni reagovat na Vaše potřeby a přání. Pokud tedy potřebujete jiný rozměr, barvu nebo cokoliv dalšího. Neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi zpracujeme kalkulaci. 

Dostupnost a dodání: U každého produktu máme standardně zobrazenou dostupnost. Snažíme se, aby naše zboží bylo dostupné v co nejkratší dobu. Ideálně ihned. Díky velké poptávce to bohužel nejde zajistit u veškerého nabízeného sortimentu. Proto u některých produktů máme zobrazenou dobu dodání " od 2 do 10 dnů " Během této doby Vaší zakázku vyrobíme a následně Vám jí odešleme. 

Reálná ukázka materiálů: V našem výdejním skladu je možné po předchozí domluvě vidět ukázky dekorů, druhy dřevin, povrchových úprav a i některých finálních produktů. 

Parametry: V - 80 cm ( sedák 32 x 22 cm ) 

Výrobce: Stará Krása – Ruční výroba
Kategorie: Starožitná křesla, barové židle - lavice z kovu a dřeva
Styl: industrial
Barva: Přírodní
Povrch: Lakovaný