Designový nábytek a doplňky v retro a rustikálním stylu
0 ks produktů za 0  Kč
k pokladně

Industriální lampa - lucerna Meva v retro stylu

Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu z důvodu ukončení výroby. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.

Zboží je skladem a připraveno k okamžitému odeslání

Naše cena:

620 Kč (s DPH)
512 Kč ( bez DPH)


Dostupnost: na dotaz (zaslat dotaz)
Objednací číslo: k184
Toto zboží lze zaslat na dobírku
  • Osobní odběr
  • Možnost zaslání dopravcem
  • Dobový originál
  • Ruční výroba
  • Nové
  • Restaurované

Více o produktu

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Stará industriální lucerna

Na této lucerně je velmi silná originální patina, výrobek je tak vhodný k dotvoření dobového interiéru kde chcete aby byl vidět tzv. zub času. 

Industriální lucerna, vhodná jako dekorační předmět jak v interiéru, tak v exteriéru. Jedná se o skutečný originál značky Meva. Tento sběratelský kousek přinese do Vašich domovů příjemnou nostalgii.

Zboží patří do kategorie "DOBOVÉ ORIGINÁLY" tyto kousky vždy ponecháváme v původním NÁLEZOVÉM stavu aby byla zachována originální patina. Zboží tak neztrácí na své hodnotě a vy ho můžete dále zúročit nebo restaurovat. Do naší nabídky zařazujeme jen kousky, které jsou v dobrém stavu.

Autentické kousky Vám mohou posloužit jako dekorace, sběratelský kousek , funkční věc a nebo polotovar k výrobě vlastního nápadu. Originální dekorace jsou také velmi oblíbené mezi fotografy a designéry.

Stav výrobku: DOBRÝ ( zboží na sobě může mít drobné oděrky, původní i původně restaurované části, originální patinu  - neboli zub času)

 

Na této lucerně je velmi silná originální patina, výrobek je tak vhodný k dotvoření dobového interiéru kde chcete aby byl vidět tzv. zub času. (nelze dotvořit novým výrobkem)

Industriální lucerna, vhodná jako dekorační předmět jak v interiéru, tak v exteriéru. Jedná se o skutečný originál značky Meva. Tento sběratelský kousek přinese do Vašich domovů příjemnou nostalgii.

Stav zboží: dle fotografie.