Designový nábytek a doplňky v retro a rustikálním stylu
0 ks produktů za 0  Kč
k pokladně

Ptačí budka z dubového dřeva - luxusní

Tento výrobek je prvotřídní zakázková výroba. Budka je připravena v rozloženém a surovém stavu u nás ve výrobní hale. Po úhradě objednávky dojde k jeho sestavení. Z tohoto důvodu zboží obdržíte od 6-14 pracovních dní.

Naše cena:

3 956 Kč (s DPH)
3 269 Kč ( bez DPH)


Dostupnost: Skladem
Objednací číslo: k384
  • Osobní odběr
  • Možnost zaslání dopravcem
  • Dobový originál
  • Ruční výroba
  • Nové
  • Restaurované

Více o produktu

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Netradiční budka pro všechny ptáky, kteří ocení velkou přistávací plochu a plno dobrot, které jim do ní nasypete. Budka je vyrobena z masivního dubového dřeva a jedna se ruční práci tuzemské výroby. 

Zakázková výroba prvotřídní kvality.

Pokud jste ten typ člověka co lpí na kvalitě a detailech, tak tento produkt nesmí chybět u Vás na zahrádce.

Budka bude i dobrým pomocníkem pro provozovatele restauračních zahrádek. A to v tom případě, kdy ptáčci jsou tzv nezvaným hostem. Stačí budku umístit na oddálené místo a pak už jen sledovat jak si spokojeně zobají mimo dosah vašich hostů. 

Budka je natřena olejem Xyladecor. Ve spodní části je dlouhý, odnímatelný železný bodec, díky kterému je budka velice stabilní, lehce přenosná a netrpí vlhkostí od země.
 

Expres – zakázková výroba

U mnohých dodavatelů stylů retro, industriál, vintage, rustikál se jedná o dovoz z Číny a dodací doba je běžně od 6 do 12ti týdnů a to ještě kupujete zboží sériové výroby. Nelze se tomu divit, teleport vynalezen ještě nebyl a tak nelze dodání uspíšit. My máme představu jinou: 1-10dní (malé předměty) 10-14dní (střední předměty) 14-21dní (velké předměty). Prostě expres zakázková výroba – český výrobek – ruční práce.

Nebojte se být tak trochu náročný……

 

 

Rozměry: 60 x 150 cm